2015 AKSESUAR TREND RENGİ MERCAN


4
4 shares, 4 points

2015 ilkbahar yaz aksesuar renkleri arasında mercan rengi denizin ve baharın tazeliğini taşıyor.

2015 AKSESUAR TREND RENGİ MERCAN


2015 aksesuar trend rengi mercan

2015 ilkbahar yaz aksesuar renkleri arasında mercan rengi denizin ve baharın tazeliğini taşıyor. Kombinlerinizi renklendirecek mercan rengi takılardan diğer aksesuarlara kadar geniş bir yelpazede bulunuyor.

2015 aksesuar trend rengi mercan özellikle kolye, yüzük, küpe, bilekliklerde her zaman bulunuyordu. bu renk artık şapkalarda, çizme ve ayakkabılarda, çanta, güneş gözlüğü ve saatlerde de karşımıza çıkacak. Mercan rengini aksesuarlarınızda tercih ederken renk uyumunu gözetmenize de gerek yok. çünkü mercan rengi hemen her renk ile başarılı kombinler oluşturuyor.

2015 aksesuar trend rengi mercan kolye2015 aksesuar trend rengi mercan kolye turkuaz2015 aksesuar trend rengi mercan modeli kolye2015 aksesuar trend rengi mercan saat kadrani2015 aksesuar trend rengi mercan yuzuk tasi2015 aksesuar trend rengi mercan yagmur cizmesi2015 aksesuar trend rengi mercan tasli kupe2015 aksesuar trend rengi mercan saat kayisi2015 aksesuar trend rengi mercan kupe2015 aksesuar trend rengi mercan ayakkabi bilezik2015 aksesuar trend rengi mercan canta elbise2015 aksesuar trend rengi mercan canta2015 aksesuar trend rengi mercan bandana tunik2015 aksesuar trend rengi mercan kafa bandi2015 aksesuar trend rengi mercan kulaklik2015 aksesuar trend rengi mercan mercan desenli islemeli canta2015 aksesuar trend rengi mercan portfoy2015 aksesuar trend rengi mercan babet

2015 2016 sonbahar kış aksesuar trendleri şimdiden belirlendi ve defilelerde sunuldu. Sonbahar kış mevsiminde dünyaya 4 farklı renkten bakacağız. Bu renkler mercan, derin deniz mavisi, koyu bordo tonları ve pudra tonlarından güderi rengi olacak.

Derin deniz mavisi aksesuarlar takı, çanta, ayakkabı ve saatler kış mevsimine uygun bir görünüm oluşturacak.

Soğuk günler için mercan rengini seçerek daha aydınlık ve enerjik tasarımlı aksesuarlara yer verebilirsiniz.

Bu sezonun moda rengi bordo deri ile birleştiğinde daha şık görünüyor ve tamamlayıcı olacaktır. Yine aynı şekilde ayakkabılar, gözlük çerçeceleri, takılar, atkı ve şallar için koyu bordo rengini seçebilirsiniz.

Bu sezonun popüler renklerinde birisi de pudra rengi olacak. Kış için biraz daha ten rengine dönük pembesi az pudra aksesuarlar, krem rengine yakın tonlarda tercih edilecek.

2015 2016 sonbahar ve kış sezonu için şimdiden aksesuarlarınızı tamamlayabilirsiniz. Renklerle ve aksesuarlarla ilgili örnekler aşağıda görülebilir.2015 2016 sonbahar kis aksesuar renk trendleri koyu bordo2015 2016 sonbahar kis aksesuar renk trendleri mercan2015 2016 sonbahar kis aksesuar renk trendleri pudra guderi

2015 ilkbahar yaz aksesuar renk trendleri 6 farklı renkte gruplanıyor. İlkbahara yakışır romantik pudradan yaza vurgu yapan parlak turuncu ve maviye kadar kombinlerinize aksesuarlarınızla renk katacaksınız.

2015 sezonunun aksesuar renkleri pudra, kehribar, konyak, nar çiçeği, armut yeşili ve parlak mavi olarak belirlendi.

Ayakkabı, takı, çanta ve diğer aksesuarlarınızı bu renklerden seçerek son trendleri yakından takip edebilirsiniz.

Pudra romantik ve yalnız kalmak istediğinizde seçeceğiniz bir renk olacaktır. Belli belirsiz yapacağı vurguyu ön plana çıkarmak için pudra çerçeveli bir güneş gözlüğü alabilirsiniz.

Kehribar rengi özellikle takılarda tercih edildiğinde şık ve göz alıcı bir tamamlayıcılık sağlayacaktır.

Konyak rengi ya da kahvenin açık tonu diyelim özellikle deri aksesuarlar için çanta ve ayakkabılarda tercih edilmeli.

2015 2016 sonbahar kis aksesuar renk trendleri derin deniz mavisi

Parlak turuncu ya da nar çiçeği çantalarda ve ayakkabılarda bu sezonun vitrinlerinde yerini buluyor. Eşarplar ve kumaş aksesuarlar da tercih edilebilir. Dikkat çekmek için turuncu çerçeveli bir güneş gözlüğü seçebilirsiniz.

Armut yeşili ilkbahara en çok yakışan renk diyebiliriz. Yumuşak bir yeşil tonu olması nedeni ile çanta ve aksesuarlarda rahatlıkla tercih edilebilir.

Parlak mavi geçen sezonlarda da tercih ediliyordu ve bu sezon yine trend renkler arasında kalıyor. Mavi rengi takılarda, ayakkabılarda hatta gözlük çerçevelerinde bolca göreceğiz. 2015 aksesuar renk trendlerini görmek için resimleri inceleyebilirsiniz.

Renkli saat tasarımları özellikle uygun fiyatları ile tüm kombinlerinize uygun bir saat alabilmenizi sağlıyor. Günlük giyiminize uygun olduğu kadar renkli saat modelleri ile enerjinizi arttıracaksınız.

İç açıcı renkler, son trendlerden esinlenilen kordon ve kadran desenleri size sınırsız kombin özgürlüğü sağlıyor.

Bu yılın modası ve arkadaşlık bileklikleri olarak tanınan makrame örgü bileklikler saat kordonlarında da yerini alıyor. Kilim desenli kordonlarda bu yılın ayrı bir trendi olarak karşınıza çıkacak.

renkli saat tasarimlari siyah kirmizirenkli saat tasarimlari pembe tonlar (3)renkli saat tasarimlari pembe tonlar (2)renkli saat tasarimlari turuncu tonlar (1)renkli saat tasarimlari turuncu tonlar (2)renkli saat tasarimlari yesil tonlar (2)renkli saat tasarimlari yesil tonlar (1)renkli saat tasarimlari yesil tonlar (8)renkli saat tasarimlari yesil tonlar (7)renkli saat tasarimlari yesil tonlar (5)renkli saat tasarimlari mavi tonlar (6)renkli saat tasarimlari mavi tonlar (2)renkli saat tasarimlari kirmizi tonlar (5)renkli saat tasarimlari (11)renkli saat tasarimlari (4)renkli saat tasarimlari (5)renkli saat tasarimlari yesil tonlar (3)renkli saat tasarimlari makrame kordonlular (3)renkli saat tasarimlari beyazrenkli saat tasarimlari (26)renkli saat tasarimlari (13)renkli saat tasarimlari kirmizi tonlar (4)renkli saat tasarimlari mavi tonlar (4)renkli saat tasarimlari kirmizi tonlar (7)

 


Beğendin mi? arkadaşlarınla paylaş!

527
4 paylaşım, 4 points