2016 Plaj Modası


9
9 shares, 9 points

Artık deniz sezonu açıldı! Plaja doğru genişleyen sokak modası farklı bikini ve mayo modelleri ile karşımıza çıkıyor. Çıkıyor çıkmasına ama 2016 bikini modelleri mayo modellerini yeniden geri plana iterek, farklı renkleri ile gündeme geliyor.

2016 Plaj Modası


Artık deniz sezonu açıldı! Plaja doğru genişleyen sokak modası farklı bikini ve mayo modelleri ile karşımıza çıkıyor. Çıkıyor çıkmasına ama 2016 bikini modelleri mayo modellerini yeniden geri plana iterek, farklı renkleri ile gündeme geliyor. Peki bu gündem hangi modellerden oluşuyor?

2016 yaz modası trendleri plaja doğru indikçe renk cümbüşüne davet ediyor. Bu renklerin hangilerinin ya da desen konusunda hangi motiflerin ön plana çıktığını anlayabilmek çokta zor değil. Tabii bir de yüksek bel kesim ve tığ işi bikini mevzusu da bikini mayo modelleri 2016 trendlerinde yerini yine sabitliyor.

Yeni Sezon Bikini Trendleri Neler?

1-Halter Top

Tüm “Biraz kapalı değil mi?” sorusunu dağıtacak yeni sezon halter bikini modelleri, plaj stillerine bu sezon farklı bir soluk getiriyor. Bu sadece göz aşinalığı da değil üstelik. Özellikle bağcık görünümü ile hem farklı hem de rahat hareket edilebilirliği sağlayan modeller tercih edilebilir.

 

2-Retro Havası

Yine yüksek bel. Bu sefer plajları donatıyor. 2016 bikini modası yüksek bel furyasına kapılıyor. Saklanması gereken tüm ayva göbeklere duyrulur!

 

3-Fırfır mı yoksa Püskül mü?

Bir yandan püskül bir taraftan fırfır üzerimize fazladan kumaş atıyor. 2016 yaz trendleri plajları hem püskül hem de fırfırla yeniden donatıyor. Biraz hareketli ama çokta neşeli bir görünüm için değerlendirilebilir.

 

4-Desen Desen Desen

Deniz akla gelince yaz mevsimi, yaz mevsimi denildiğinde ise renkli ve desenli bir görünüm akıllara gelir. Bu sezon bikini modelleri de tıpkı akıllarda canlanan yaz profiline hitap ediyor. Desenler desenlerle dans ediyor.

 

5-Biraz Botanik

Plaj modası bu sene oldukça botanik bir hava solduruyor bize. Bu yaz plajda üzerimizde botanik bahçeleri açıyor!

 

 


Beğendin mi? arkadaşlarınla paylaş!

689
9 paylaşım, 9 points