Bir erkeği kendinize bağlamanın 5 yolu


4
4 shares, 4 points

Bir erkeği geri kazanmanın yolları erkeğe atılacak mesajlar bir erkeği tekrar kazanmanın yolları eski erkek arkadaşını geri kazanma eski erkek arkadaşı kazanma Erkekler, hayatı paylaşabilecek birini bulmanın sadece şehvetli bir bakıştan geçmediğini iyi biliyor.

Bir erkeği kendinize bağlamanın 5 yolu


Bir erkeği geri kazanmanın yolları erkeğe atılacak mesajlar bir erkeği tekrar kazanmanın yolları eski erkek arkadaşını geri kazanma eski erkek arkadaşı kazanma Erkekler, hayatı paylaşabilecek birini bulmanın sadece şehvetli bir bakıştan geçmediğini iyi biliyor. 
Tam bu noktada sizin becerileriniz devreye giriyor. hadi bakalım..

.
1) Motivasyonunuz/ Becerikliliğiniz

Yeni nesil erkekler dendiğinde aklımıza tek gecelik ilişki yaşayan, alkolü seven, her sabah başka bir kadının yanında uyanan **** bağımlısı erkekler geliyor. Ama bir yandan da bu tanımlamaya uymayan çok erkek var. Kendisini kız arkadaşına ya da eşine adamış ve o kadından başkasını düşünemeyenler aramızda gerçekten yaşıyor.
Erkeklerin doğdukları günden itibaren fıldır fıldır dönen gözleri, içlerindeki ruhsal boşluğu dolduracak bir kadın bulduklarında odak noktasını kaybedebiliyor. Güzel ve seksi kadınlar tabii ki onların ilgisini çekiyor ve o kadının bulunduğu istikamete doğru ilerliyorlar. Ama iş hayat arkadaşını bulmaya gelince, anlayış biraz değişiyor. 
Biz kadınlar, hayatımızın sonuna kadar beraber olacağımız, beyaz atlı prensimizi bulmada bize yardımcı olabilecek tüm yazıları okuyoruz. Erkekler de, beraber çocuk yetiştirebilecekleri, yaşlanabilecekleri, zayıflıklarını paylaşabilecekleri birini bulmanın yolunun sadece şehvetli bir bakıştan geçmediğini iyi biliyor. İşte tam burada sizin beceriniz devreye giriyor. Hayatınızdaki erkeğe ne kadar iyi bir anne olabileceğinizi kanıtlamanın yolu, ona çocuklarla iyi iletişimde bulunduğunuzu göstermenizden geçiyor. Oturduğunuz bir kafede yan masanızda çok da sevimli olmayan bir çocuğu erkek arkadaşınız çok sevimli bulabilir. Siz de çocuğa isteksiz bakışlar atmak yerine, aynı hisleri paylaştığınızı gösteren bir tavırla çocuğun hiç olmazsa başını okşayıp ne kadar tatlı olduğunu söyleyebilirsiniz.

Bir başka beceri de iş bitirici, sorun çözücü olmanız. Sevgiliniz plan yapmadığında ona bozulup hiçbir şey yapmamak yerine, siz plan yapın ve onu en sevdiği restorana götürün. Tatil planları yapmaya mı üşeniyor? Hoşlandığı şeyleri düşünün ve ona en uygun tatil seçeneklerini liste halinde ona yollayın. Morali bozuk olduğunda ya da iş konusunda motivasyona ihtiyacı olduğunda ona destek olun. Yanında olduğunuzu ona hissettirin. Bu şekilde, birlikte ne kadar güçlü olabileceğinizi görecek ve size minnettar olacaktır.

2) Görünümünüz
Erkek arkadaşınız sizi her halinizle sevdiğini söylüyor olsa da, aslında sizin bakımlı olmanıza çok önem veriyor. Beraber bir yere gittiğinizde ona imrenen gözlerle bakan erkekler görmekten hoşlanıyor. Hatta erkek arkadaşlarının sizin güzelliğiniz hakkında yaptıkları yorumlar onu çok mutlu ediyor. Onun içindeki bu duygular sonsuza kadar taze tutabilmeniz için yapmanız gereken kendinize önem vermeniz. 

"Nasılsa bir sevgilim var ve beni beğeniyor" deyip kendinizi bırakmayın. Düzenli aralıklarla, kuaföre giderek saç boyanızı yeniletin, saçlarınızı yaptırın, el ve ayak bakımınızı ihmal etmeyin. "Nasılsa hiçbir fazlalığını yok" diye düşünüp sporu ihmal etmeyin. Evde yayılıp DVD izleyeceğinize spor salonunda biraz zaman geçirin. Spor yapmanın sadece vücudunuzu geliştirmek ve sizi fit tutmakla kalmayıp pozitif düşünmenizi sağlayacağını unutmayın. Her zaman pozitif olmanız ona da yansıyacaktır. Kusursuz görüntünüzün yanında kendinizden emin tavırlar sergileyerek duruşunuzu sağlamlaştırın. Kendi kendinize hep şu cümleyi kurun; "Güzelim, zekiyim ve istediğim her erkeği elde edebilirim."

3) Mutfaktaki kabiliyetiniz
Bir erkeğin kalbine giden yolun midesinden geçtiği lafı hiç de yabana atılacak cinsten değil. Eğer sevgiliniz bir şef değilse size çok iş düşüyor demektir. Ne yapın edin, gerekirse annenizi sıkıştırın ve iyi yemek yapmayı öğrenin. Zaten güzel yemek yapıyorum diyorsanız, kendinizi geliştirin. Yemek kitapları alın, dünyanın dört bir yanındaki ülkelerin kendilerine has yemeklerini yapmayı öğrenin. Hatta o tariflere bire bir sadık kalmak yerine kendinizden de bir şeyler katın. Örneğin, yeni baharatlar deneyin veya her seferinde değişik salata sosları kullanın. Sevgilinize yemek yaptıktan sonra masayı şık bir şekilde düzenleyerek kendisini lüks bir restoranda yemek yer gibi hissetmesini sağlayın.

4) Konuşmanız
Erkekler kadınlarla konuşabilmek, onların yanında rahat olabilmek istiyor. Burada rahatlıktan kast ettiğimiz, beraber evde otururken koltuğa yayılmak değil, karşısındakinin ne düşüneceğinden korkmadan konuşabilmek. Gün içinde yaşadığı sorunlar, dünyayı sarsan ekonomik kriz derken, sizinle yorgun argın bir şekilde buluştuğunda artık daha fazla rol yapmak istememesi kadar doğal bir şey olamaz. Erkek arkadaşınızla her şeyi konuşun. Ona karşı açık olun. Tarihleri unutmak konusunda sorununuz varsa, "Doğum gününü unutursam yanlış anlama. Tarihler konusunda sorun yaşıyorum" diyerek onu önceden uyarın. 

Erkekler genelde ilişkilerini açık yaşamaktan hoşlandıklarından, sizinle de açık olmak isterler. Bir kadınla konuşurken yanlış anlaşılmaktan korkup dillerinin ucuna geleni geri çekmek veya aslında hissetmedikleri bir şeyi söylemekten korkarlar. Bu, aynı çukurlara basmamak için zıplaya zıplaya yürümeye benzer. Sizi kırmaktan veya anlattığını yanlış anlamanızdan korkan erkek arkadaşınız bir süre sonra ister istemez sizden uzaklaşmaya başlar. Bundan korunmanın en iyi yolu, sizinle her konudan konuşabileceğini ona hissettirmenizdir.

Eski sevgilisinden bahsetmesi sizi rahatsız edebilir ama bunun, çok fazla tekrarlanmadığı takdirde kafaya takılacak bir şey olmadığını da anlamanız gerekiyor. Şöyle düşünün: Sizden bazı şeyleri saklasaydı daha mı iyi olurdu? Üstünde bir ağırlık olmayan, sır sakladığı için stres hissetmeyen bir erkek size hayallerini, en karanlık düşüncelerini ve en büyük korkularını anlatmaktan çekinmeyecektir.


5) Libidonuz
Onu ne kadar istediğinizi sadece baş başa bir yemekteyken ya da yatak odasındayken söylemeyin. Onun, hayatınızdaki en önemli erkek olduğunu, ondan başkasını istemediğinizi her fırsatta dile getirin. Gün içinde ona aşk dolu mesajlar atın. Gece buluştuğunuzda onunla neler yapmak istediğinizi anlatan e-postalar yazın. Bir gece kulübünde kimseden çekinmeden sarılın ve dönüp size baktığında ona muzipçe göz kırpın. İstenilen bir erkek olduğunu bilmek onun size aşkla bağlanmasını sağlayacaktır. Böylelikle aranızdaki heyecanın ilk günkü gibi kaldığını göreceksiniz.

 


Beğendin mi? arkadaşlarınla paylaş!

762
4 paylaşım, 4 points