Diriliş Ertuğrul’un Ertuğrul Beyi Ölüyor Mu? Diriliş Ertuğrul Final Mi Yapacak?


322
4 shares, 662 points

Trt 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul’un yeni yayınlanan bölümünde yine aksiyon dolu anlar vardı.

 

Diriliş Ertuğrul’un Ertuğrul Beyi Ölüyor Mu? Diriliş Ertuğrul Final Mi Yapacak?

 

Trt 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul’un yeni yayınlanan bölümünde yine aksiyon dolu anlar vardı. Diriliş Ertuğrul severler yine diziyi hop oturup hop kalkarak izledi.  Diriliş Ertuğrul’un Ertuğrul Beyi Ölüyor Mu? Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde Simon yine ortalığı karıştırdı. Hain planları arasında Ural mı dersiniz Turgut mu dersiniz hepsi bir arada. Bakalım ilerleyen bölümlerde hangisi nasıl bir şekilde kurban edilecek.

Simon’un iki obayı birbirine kırdıracak planı neydi? Simon iki obanın arasına Amanda’yı attı bakalım ne olacak. Simon’un bu hareketini Ertuğrul Bey elbette farketti. Diriliş Ertuğrul Final Mi Yapacak? İki obanın birbirine düşüp düşmemesi iki tarafında sağ duyulu davranmasına bağlı. Ancak Amanda’nın eşkıyaların yerini söylemesi ne gibi bir tepki doğuracak göreceğiz.

Diriliş Ertuğrul’un son bölümünde ise Ertuğrul Bey zehirlendi. Diriliş Ertuğrul’un Ertuğrul Bey’in şehit ile biten cümlesi ise kafalarda soru işareti bırakmaya yetti. Ertuğrul Bey ölüyor mu? Ertuğrul Bey ölecek mi? Bu sorular uzak bir ihtimal dahilinde olması ile birlikte işlerin Ertuğrul Bey’in olmaması durumunda iki obayı çok büyük tehlikeler bekliyor.

 

 


Beğendin mi? arkadaşlarınla paylaş!

147
74 paylaşım, 963 points