Erkekler seks hakkında ne düşünür


1
1 shares, 1 points

Kadınlar ve erkeklerin seks hakkında düşündükleri birbirinden tamamen farklı

Erkekler seks hakkında ne düşünür


Kadınlar ve erkeklerin seks hakkında düşündükleri birbirinden tamamen farklı! Biz duygularımızı önemserken onlar sonuca bakıyor. Peki, gerçekten bir erkek seks hakkında düşünüyor?

Kadınların iki X kromozomu, erkeklerin ise bir X bir de Y kromozomu vardır. Bunun için erkekler durmadan ‘bir daha, bir daha seks yapalım’ derken, kadınlar ‘aman eksik olsun’ der.

Bir kadın yalnızca bakarak erkeğin seks istediğini anlayabilir çünkü bir kadın ne zaman bir erkeğe baksa, erkek seks ister.

Erkekler otomobil kullanır gibi seks yaparlar. Daima aceleleri vardır ve siz daha hazır olmadan arabayı garajdan çıkarırlar.

Bir erkek için en büyük eğlence sevgilisi veya arkadaşlarıyla cinsellik hakkında konuşmaktır.

Bir erkeğin alışverişi sevebileceği tek neden, seks için alışveriş yaptığını bilmesidir.

Erkekler kadınları sekse ikna etmek için konuşurlar. Kadınlar ise erkeklerle seksten sonra onları uyanık tutmak için konuşurlar.

Bir erkekle sevişip orgazm olmak sufle yapmaya benzer. Aynı malzemeleri kullanırsınız, bazen harika kabarır ve sizi mutlu eder bazen de sufleyi dışarıda yemenin daha iyi olduğunu düşünürsünüz.

Yalnızca seksi giyinerek bir erkeğe istediğinizi yaptıracağınızı düşünmeyin. Böyle yaparsanız bütün istediği seks olur. Bir erkeğin sizi gerçekten dinlemesini istiyorsanız arada bir annesi gibi giyinin.

Erkekler durup yön sormazlar çünkü otomobil kullanmaları seks yapmalarına çok benzer. Gidecekleri yere varana kadar durmazlar.

İlk randevuda bir kadın ‘Çocuklarımız neye benzer acaba?’ diye düşünür. Bir erkek ise ‘Memeleri neye benzer acaba?’ diye düşünür.

 


Beğendin mi? arkadaşlarınla paylaş!

732
1 paylaşım, 1 points