Ev Dekorasyonu ile Evinize Değer Katın


5
5 shares, 5 points

Günümüzün belli kısımlarını ev ortamında geçirmekteyiz. Ev dekorasyonu ile evinizin havasını değiştirebilir, dekorasyon ile keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Ev Dekorasyonu ile Evinize Değer Katın


Günümüzün belli kısımlarını ev ortamında geçirmekteyiz. Ev dekorasyonu ile evinizin havasını değiştirebilir,dekorasyon ile keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Bazı bireyler sadece gecelerini evde geçirirken, ev hanımları ve ev ortamında çalışan gibi bireyler günlerinin neredeyse her anını evlerinde geçirmektedirler. Herkes yaşadığı ortamın güzel görünmesinden yanadır fakat kimileri de sadelikten hoşlanır. Bulunduğunuz evin hoş gözükmesi için temiz ve aksesuarlar ile donatılmış olmasının yanı sıra çeşitli dekorasyonlar ve kaplamalar ile evinize farklı imajlar verebilirsiniz. Yapmış olduğunuz veya yaptırmış olduğunuz dekorasyonlar evinize katmış olduğu değerin yanı sıra, gelen misafirler tarafından sizin de imajınızı oldukça etkilemektedir.

Farklı olun, herkesin yaptığı dekorasyonların yanı sıra kendi zevkinizi konuşturmaya özen gösterin. Doğru renk kullanımı ve göz alıcı dekorlar ile hem dışarı çıkmak istemeyeceğiniz hem de ziyaretinize gelen misafirleriniz tarafından oldukça ilgi görecek bir ev ortamı oluşturmalısınız.

Ev dekorasyonu örnekleri

Ev Dekorasyonun da Doğru Renk Kullanımı:

Evinizin dekorasyonunda en dikkat çeken şey renktir. Tasarımların yanı sıra doğru renk kullanımı da evinizin havasını oldukça etkileyen bir unsurdur. Renklerin yanlış kullanılmış olduğu gibi durumlarda yapılan tasarımlarında pek bir önemi kalmamaktadır.

Ev dekorasyonunda koyu renklerden kaçının, kapalı koyu (siyah, koyu kahverengi, lacivert) renkler sıkıcı bir ev ortamı oluşturmanızı sağlayacak ve sizi bile evinizden uzaklaştıracaktır. Aynı zamanda evinizin, daha güneş almayan karanlık bir ortammış gibi görünmesine ve iç karartıcı bir haneye dönüşmesine neden olacaktır.

Ev Dekorasyonun da Doğru Dekorasyon Modelleri

Ev dekorasyon tasarımlarını zevkinize göre belirlemenizin yanı sıra profesyonellerden yardım alın. Evinizin her odasında birbirinden alakası olmayan farklı tasarımlar tercih ederseniz evinizin popülaritesini düşürecek ve sizi zamanla değiştirmek zorunda bırakacaktır. Bunun aksine birbiriyle uyumlu dekor tasarımları dizayn ederseniz daha şık bir görünüm elde etmenizde aşikar.

Son zamanlarda evinizin çok yeni görünmesinin aksine eski görünümlü dekorasyonlarahşap duvar görünümlü dekorlar daha çok tercih edilmektedir. Bu tasarımlar, evinize gelenleri kısa süreliğine yanıltabilmekte ve ilgilerini çekmekte büyük etkili olmaktadır.

Yaptırmak istediğiniz tasarıma karar veremediyseniz İnternet yardımıyla çeşitli tasarımlara bakabilir ya da başvurmuş olduğunuz dekorasyon şirketinin yapmış oldukları tasarımlara göz gezdirebilirsiniz. Her zaman en büyük firmanın en iyi oda tasarımları sergileyeceği ön yargısına kapılmayıp, ev dekorasyonunda hangi firma öneriliyorsa o firmalara başvurup referanslarını incelemeniz sizin açınızdan daha sağlıklı olacaktır.


Beğendin mi? arkadaşlarınla paylaş!

595
5 paylaşım, 5 points