Fatih Terim' in Kızı Buse Terim anne oluyor ve bebeğinin cinsiyetini açıkladı


3
3 shares, 3 points

Volkan Bahçekapılı ile hayatını birleştiren Buse Terim, bir kızı olacağını açıkladı. İmparator Fatih Terim’in küçük kızı Buse Terim, geçtiğimiz haftalarda hamile olduğunu açıklamıştı.

Fatih Terim' in Kızı Buse Terim anne oluyor ve bebeğinin cinsiyetini açıkladı


Bizim bir kızımız olacak

Volkan Bahçekapılı ile hayatını birleştiren Buse Terim, bir kızı olacağını açıkladı.

İmparator Fatih Terim’in küçük kızı Buse Terim, geçtiğimiz haftalarda hamile olduğunu açıklamıştı. Buse Terim bugün de takipçileriyle bebeğinin cinsiyetini paylaştı.

İşte Buse Terim’in bebeğiyle iligli yazdığı yazı:

Mutluluğum ve sürprizim yazıda kalmasın beni görün de istedim. O yüzden bu haberi sizlere duyururken eşlik etsin diye bu fotoğrafları çektik. Umarım beğenirsiniz. İtiraf ediyorum, haberi aldığımdan beri pembe renk bana daha bir güzel görünür oldu! 

Önceliğimiz sağlıklı ve sıhhatli olması

Ne hissettiğimizi merak ettiğinizi duyar gibiyim. Önceliğimiz tabii ki sağlıklı ve sıhhatli olması. Bir çocuğun sağlığından daha önemli hiçbir şey yok bu hayatta. Bunu 26’ncı haftada doğan yeğenim Yaman’da da birebir yaşadım ve gördüm. Çocuk sahibi olma hayali çok güzel bir duygu. Bir o kadar da endişe verici. İçinizde bir canlıyı büyütüyor olmak çok ama çok mucizevi. İsteyen herkesin bu duyguyu hissetmesini dilerim.

”Hayatımın en farklı günlerini, aylarını yaşıyorum”

Heyecanımı ve mutluluğumu benimle paylaştığınızı biliyorum.

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Bu yazılarımı okuyan hepinizden hep güzel duygular, dualar ve enerjiler istiyorum. Hayatımın en farklı günlerini, aylarını yaşıyorum. Her gün değişik duygularla uyanıyorum. Kızımızın içinde olduğu hayaller kuruyorum. Rüyalara dalıyorum. Hayal dünyama ortak olan sizlere çok teşekkür ederim.

İsmi ne olacak?

Cinsiyet belli olduktan sonra, ikinci soru ‘İsmi ne olacak?’ oluyor tabii. Ama sanırım kız çocuğuna isim bulmak erkek çocuğuna kıyasla daha zor! Erkek için aklınıza bir sürü farklı isim geliyor ama kızda tıkanıp kalıyorsunuz, yani en azından bizde şu anda durum böyle.:) Bakalım en sonunda neye karar vereceğiz. İsim önerileriniz varsa lütfen bu yazımın altına yorum olarak bırakırsanız çok sevinirim. Ben heyacanlıyım diyorum ama bir kız babası olmak için gün sayan Volkan’ın yanında benim heyecanım sönük kalıyor neredeyse… Haftaya sizi yeni gelişmelerden haberdar edeceğim. Görüşmek üzere…


Beğendin mi? arkadaşlarınla paylaş!

664
3 paylaşım, 3 points