Gökçe Iko Iko yu, Tik Tak Olarak Yeniden Yorumladı


8
8 shares, 8 points

Kendi şarkılarını yazıp söyleyen, rock tan pop a, rap ten balkan müziği ne birçok tarzı başarı ile sentezleyen sektörün en önemli kadın şarkıcılarından Gökçe den yine iddialı bir şarkı: Tik Tak

Gökçe Iko Iko yu, Tik Tak Olarak Yeniden Yorumladı


Kendi şarkılarını yazıp söyleyen, rock'tan pop'a, rap'ten balkan müziği'ne birçok tarzı başarı ile sentezleyen sektörün en önemli kadın şarkıcılarından Gökçe'den yine iddialı bir şarkı: "Tik Tak"

Sözleri Gökçe tarafından yazılmış adaptasyon bir şarkı olan "Tik, Tak", bir dönem Rain Man (Yağmur Adam) filmi ile hafızalara kazınan "Iko Iko"nun Türkçe cover'ı. Balkan ezgileriyle süslenen, tam bir yaz şarkısı olarak radyo ve tv'lerdeki yerini alan "Tik Tak"ın eğlenceli video klibini Can Saban yönetti.

Gökçe yeni klibinde; doğayla içiçe bütünleşmiş bir şekilde karşımızda. Video klipte adeta kendi kolonisini kurmuş bir kadın ve orada yaşayan insanların hayatlarına tanık oluyoruz. "Tik Tak"ın klibi; kostümleriyle, dans kareografileriyle, Gökçe'nin etkileyici, ateşli bagetlerle davul çaldığı görüntüler ve kumdaki dekorlarla bizi zamansız bir ortama sürüklüyor.

Gökçe, aynı zamanda konserlerine ara vermeden yeni sezonda da devam edecek.


Beğendin mi? arkadaşlarınla paylaş!

406
8 paylaşım, 8 points