Golden Mines ile oturduğun yerden para kazan


4
4 shares, 4 points

Golden Mines ile oturduğun yerden para kazan

Golden Mines ile oturduğun yerden para kazan


Golden Mines, cüce işçilerle kurduğumuz koloniyle maden kazarak para kazanma sistemidir. Sistemin mantığı. Çıkarılan madenlerin altına ve oradan da paraya dönüştürülmesi üzerinedir.

Her 100 ünite maden=1 Altın
Her 100 Altın=1 Rubledir.

100 Rublede = 1.80 Dolar eder

Oyundan büyük kazanç elde etmek için öncelikle isterseniz yatırım yapabilirsiniz yada küçük cücelerden ücretsiz alarak uzun süre bekleyerek büyük cücülerden almak için biriktirebilirsiniz. daha sonrada yüksek miktarda puanlar kazanmaya başlarsınız. tabiki en baştan söylemek gerekiyor. bir süre sonra evet yüksek cüclerden satın aldığınızda yüksek puanlar kazanmaya başlayacaksınız lakin çekebilmeniz için referans sayınızla orantılı bir tutar çıkıyor. referanslarınızın yaptığı yatırımda hesaplanıyor. buna göre belirlenen ortalama değere göre sizin çekebileceğiniz ruble miktarı belirleniyor. yüksek puanlar kazansanızda referansınız olmassa çekebileceğiniz ruble miktarı az olduğu için kazanç salayamazsınız. ama bir kaç referansınız olur ve bunların az miktarda 50 dolar 100 dolar yatırım yapmasını sağlarsanız güzel paralar kazanmaya başlarsınız ve bunu sürekli hale getirirsiniz.   yatırım yapmak için Payeer, Yandex cüzdan gibi sanal cüzdanlara ihtiyaç vardır. Bu cüzdanlardan en iyisi -tavsiyem- Payeer.

Oyun içerisinde günlük bonuslarla birlikte yatırımlarınıza eklenen bonus ödemelerle kazancınızı katlayabilirsiniz. Örneğin, Payeer ile yatırım yapmak istediniz. Hesabınızda da 100 ruble var. Bu 1.5 dolar kadar eder. Bunu oyuna aktardığınızda oyun içinde 10.000 altına denk gelir. Bu ara oyunun verdiği bonusa göre de bir o kadar da hediye alırsınız. Yani oyun bakiyeniz bir anda 20.000 altın olur. Bununla alttaki cücelerden altınınızın yettiğince istediğinizi alabilirsiniz.

linke tıklayarak referansım ile kayıt olabilirsiniz . bir sorunuz olduğunda bana mesaj atabilirsiniz.
 

Profit every 10 minutes!
 

Yukarıdaki link ile sisteme üye olduğunuzda, sistem size saatte 7 ünite çıkaran en küçük cüceden verecektir. İsterseniz yatırım yapıp, saatte çıkardığı altın sayısına göre cüce çalıştırabilir yada ilk etapta sistemi öğrenmek adına saatte 7 altın çıkaran cüceyle başlayabilirsiniz. Sistem Rus yapımı olduğu için, para birimi olarak Rus Rublesi kullanılmaktadır. Her 100 ünite 1 Rubledir.

Sitede Solda;

Hire Gnomes’

toplamış olduğunuz yada yaptığınız yatırıma göre kiralayabileceğiniz cüceler yer almaktadır.

Çocuk
Verimlilik: Saatte 7 tane
Maliyet: 100 altın

Öğrenci
Verimlilik: Saatte 70 adet
Maliyet: 1000 altın

Deneyimli
Verimlilik: Saatte 370 ünite
Maliyet: 5000 altın

Olgun
Verimlilik: Saatte 1920 ünite
Maliyet: 25000 altın

Profesyonel
Verimlilik: Saatte 9650 ünite
Maliyet: 100000 altın karşılığı kiralayabilirsiniz.

 

Store of Ore

Çalışan cücelerinizin topladığı altınları sayacağınız ve deponuza alacağınız ekran gelecektir. Bu sayfada “Take to the storehouse” a tıkladığınızda altınlarınız deponuza taşınacaktır.

Ore Processing

Deponuza taşınmış olan altınlarınızı ya çalışanlarınızın sayısını arttırmak için biriktirin sonrasında Swap butonu ile depoyu doldurun yada ödeme almak için cüzdana Order Pay offbutonu ile gidip tanımladığınız cüzdan uygulamasından ödemenizi alın. Genellikle Payeer tercih ediliyor.

Daily Bonus

Sistem 24 saatte bir defa olmak üzere, 10 ila 100 altın size veriyor.

Swap

Deponuzda toplamış olduğunuz altınları yeniden yatırım yapmak için, %20 karla birikiminize ilave ediyor.

Refferal Competition

Sisteme referans ile üye kazandıranların listelendiği sayfa, adınızın orada olması için solda Refferal Competition un bir altında yer alan Your Refferals ile üye davet linkinizi alıp paylaşabilirsiniz.

Games

İçinde vakit geçirmeniz için iki tane oyun var. oynayıp vakit geçirebilirsiniz.

Replenish Account

Sisteme yatırımınızı buradan yapmanız gerekmektedir.

Tercih ettiğiniz ödeme yöntemleri ile ödemenizi yapıp belirli bonuslar da kazanabilirsiniz.


Beğendin mi? arkadaşlarınla paylaş!

594
4 paylaşım, 4 points