HER KADININ DOLABINDA MUTLAKA OLMASI GEREKEN KIYAFETLER


4
4 shares, 4 points

Sizi hem şık hem zarif hemde zayıf gösterecek kıyafetler

HER KADININ DOLABINDA MUTLAKA OLMASI GEREKEN KIYAFETLER


Siyah Pantolon
Herhangi bir dolapta mutlaka olması gereken ilk şey siyah pantolondur. Siyah bilindiği üzere herşeyi altına gider. O yüzden mutlaka siyah pantolon gardrobunuzda olmalıdır ki hazırlamaya zamanınız olmadığı vakit bile sizi modaya uygun ve renk açısından uyumlu yapsın. Bol veya dar bluzlar, gömlekler, peplum üstlerle kombinleyebilirsiniz. Kısa boylu bayanlar mutlaka yüksek bel siyah pantolonları tercih etmelidir ve onun altına ya açık yada siyah kapalı bir ayakkabı giymelidir. Farklı renk giyerseniz boyunuzu keser ve daha kısa görünürsünüz. Ama aynı renkler her zaman sizleri daha uzun gösterir. Aynı şekilde ince bir kemer belinizi olduğundan daha ince gösterecektir.

 

Siyah Topuklu Ayakkabı
Eğer ayakkabı için güvenilir ve sofistike birşey arıyorsanız dümdüz bir siyah topuklu ayakkabı olmalı. Çünkü desenli bir siyah ayakkabıyı hemen hemen hiç birşeyin altına kullanamazsınız. Çok nadir parçalar olur kullanılacak. Ama düz siyah ayakkabı çoğu kıyafetinizin altına uyum sağlayacaktır. Model olarak stiletto gibi tarzlardan bahsetmiyorum. Onlarla yorucu günlerde uzun süre ayakta kalmanız çok zor olacaktır. Ama daha rahat hareket edebileceğiniz bir topuklu ayakkabı zamanınızın kalmadığı günlerde size yardımcı olacaktır. Ben topuklu ayakkabı giyemem daha rahat birşeyler isterim derseniz düz bir babet veya hafif topuklu ayakkabılar tercih edebilirsiniz.

 

Düz Bir Kazak
Hava serin ve sizi sıcak tutmak için hemen üzerinize geçirebileceğiniz bir parça. Direk tişörtünüzün üzerine bile giyebilirsiniz. Ayrıca aynı renkler içeren uzun kollu gömlekler ile kombinleyebilirsiniz. Yine hep kullanacağınız düz renkler seçmelisiniz. Aksi taktirde üzerinize uymayan bir kazağı giymek durumunda kalırsınız. 

 

Beyaz Tişört
Beyaz tişört için kadınların zamansız stili denmiştir. Desenli bir pantolon üzerine, kalem etek üzerine gayet giyilebilir bir parça. Ayrıca üzerine taktığınız gösterişli bir kolye ile onu düz bir beyaz tişört olmaktan çıkarmış olursunuz. Derin v yakalı tişörtleri kullanarak boyunuzu uzun gösterebilirsiniz. Çünkü bu insanlara derinlik algısı aşılar. Altına ise kot pantolon veya mini şort giyerek uyumlu olabilirsiniz.

 

Nötr Çanta
Parlak ve rengarenk bir çanta gerçekten çok eğlenceli ve şık olabilir. Ama gardrobunuzda bulunması gereken onlar değil nötr bir çantadır. Göz alıcı olmadığı için pek dikkat çekmeyecektir ve siyah gibi koyu renkler olması halinde giydiğiniz her kombinin üstüne uyum sağlayacaktır.

 

 


Beğendin mi? arkadaşlarınla paylaş!

712
4 paylaşım, 4 points