Hercai 2.sezon (yeni sezon) ne vakit yayınlanacak? Netlik kazandı mı?


0
0 shares, 0 points

Hercai 2.sezon (yeni sezon) ne vakit yayınlanacak? Netlik kazandı mı? atv

Hercai 2.sezon (yeni sezon) ne vakit yayınlanacak? Netlik kazandı mı?


Hercai 2.sezon (yeni sezon) ne vakit yayınlanacak? Netlik kazandı mı?

Hem izleme ölçümlerinde yakaladığı büyük sükseyle hem de sosyal platformda rekor düzeylere erişen başarısıyla geniş kitlenin göz bebeği haline gelen Hercai sezon finaliyle kısa bir ara verdi. Reyting neticelerinde rakiplerini ezip geçerek tüm gruplarda dorukta yer alan Hercai 2.sezon (yeni sezon) ne vakit başlayacak? Sosyal mecrada en hızlı yükselişe geçen dizi projesi olarak ismini yazdıran kaliteli ve iddialı dizi projesi Hercai yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?

Hercai, Miran ve Reyyan'ın aileleri arasında her geçen gün çığ gibi büyüyen düşmanlık ve intikam ateşi, beraberinde pek çok meselelere gebe olan aşılması güç engeller karşısında bile birbirlerine duydukları bitip tükenmeyen sevdalarını konu ediniyor. Hercai sezon finalinde; Reyyan'ın bin parçaya ayırdığı kalbinin kırıklarını daha önceki sağlamlığında yine birleştirmek, herkesi ve her şeyi karşısına alıp mutlu bir yuva kurmak isteyen Miran'ın verdiği üstün gayret ekranlara taşınmıştı. Reyyan ise sevgisine ne yaparsa yapsın karşı koyamadığı Miran'ı yaptığı hatalardan dolayı bağışlayıp bağışlamama ve kendisine tekrardan eskisi gibi güvenebilmek noktasında büyük bir tereddüt yaşarken Miran ise onun inancını kuvvetlendirecek ve kalbinin derin yaralarını iyileştirecek jestlerde bulunmasının hemen peşinden Hercai 2.sezon (yeni sezon) ne vakit başlayacak? Sevdiği kadına ömrü süresince unutamayacağı sürprizler hazırlayarak hem kalbine hem de ruhuna dokunmayı muvaffak olan Miran'ın özel bir yüzükle karşısına geçip duygusal sözler eşliğinde her şeyi geride bırakarak hayatını birleştirme önerininde bulunmasının akabinde Hercai yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?

HERCAİ 2.SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK? HERCAİ YENİ SEZON FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yapımcılığında Banu Akdeniz’in bulunduğu ve yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstlendiği her Cuma akşamı dur durak bilmeyen sürpriz gelişmeleriyle seyirci kitlesine bambaşka duygular yaşatan Hercai 2.sezon yayın tarihi için heyecanlı bekleyiş başladı. Mia farkıyla ATV ekranlarında olanaksızlıklardan doğan aşk öyküsünü en kuvvetli şekilde aktaran ve ödüllere doymayan dizi projesi Hercai 2.sezonun Eylül ayının sonlarına doğru yayınlanması düşünülüyor. Oyuncu kadrosunda; Ebru Şahin, Serhat Tulumluer, Akın Akınözü, Tansu Taşanlar, İlay Erkök ve Oya Unustası gibi izleyicinin takdirini kazanan isimlerin bulunduğu Hercai 2.sezonun tarih olarak ne vakit başlayacağı hususunda yapımcı kanasından şu an için net ve net bir ilan yapılmadı. Tüm bunların yanı sıra Hercai yeni sezon fragmanı da paylaşıldığı takdirde 

hercai 2.sezon ne vakit başlayacak


Beğendin mi? arkadaşlarınla paylaş!

360
0 paylaşım, 0 points