İç çamaşırı Renk seçimine Göre Kadınların Karakteri


3
3 shares, 3 points

Güçlü, hırslı, dominant kadınların tercihi. Siyah iç çamaşırı tercih eden kadınlar genelde hırslı ve güçlü iş hayatında başarılı kadınlar olarak

İç çamaşırı Renk seçimine Göre Kadınların Karakteri


İç Çamaşırı Renklerine Göre 7 Kadın Tipi

1- Siyah Renk İç çamaşırı Tercih Eden Kadınlar

Güçlü, hırslı, dominant kadınların tercihi. Siyah iç çamaşırı tercih eden kadınlar genelde hırslı ve güçlü iş hayatında başarılı kadınlar olarak belirtiliyor. Dominant olmanın yanı sıra yeni çağın baskın ve güçlü kadınları arasındada yer alıyorlar.

Adriana-Lima-siyah-ic-giyim-8

2- Kırmızı Renk İç çamaşırı Tercih Eden Kadınlar

Ateşli, kendine güvenen kadınların tercihi kırmızı iç çamaşırı. Yapılan araştırmalara göre kırmızı iç çamaşırı giyen kadınların cinsel hayatının daha renkli ve kendine güvenlerinin çok fazla olduğu kanıtlanmış. Ayrıca kırmızının erkekleri çok fazla etkilediğide söyleniyor.

kirmizi-ic-giyim-modelleri-7_manset

3- Beyaz Renk İç çamaşırı Tercih Eden Kadınlar

Beyaz ve sadece iç çamaşırı tercih eden kadınların Sezgileri çok güçlü ve daha merhametli olduğu, aile ve çocuklarına daha fazla düşkün ev hayatını sevenlerden olduğu yapılan anketlerce söylenmekte.

HM-Beyaz-Dantelli-İç-Çamaşırı

4- Pembe Renk İç çamaşırı Tercih Eden Kadınlar

Sevgi dolu ve alçakgönüllü kadınların tercihi pembe. Pembe renk iç çamaşırını tercih eden kadınlar neşeli , eğlenceli arkadaş ortamlarından hoşlanan ve hayata çok pozitif bakan kadınlardır. Arkadaşları ve çevresinde çok sevilen tiplerdir.

Screenshot_1

5- Mavi Renk İç çamaşırı Tercih Eden Kadınlar

Özgürlüğüne düşkün , Seyehat etmeyi seven bir o kadarda eğlenceli ve eğlenmeyi seven hanımların tercihi mavi iç çamaşırı oluyormuş. Mavi iç çamaşırı tercih eden kadınlar genelde diğer kadınlara göre daha çok mantığı ön plana çıkan kadınlardır. Yaptıkları yada yapacakları şeylerin genelde önce kendilerine heycan ve maceradan çok mantıklı gelmesi gerekiyor.

camasir1

6- Yeşil Renk İç çamaşırı Tercih Eden Kadınlar

İyimser, yardımsever kadınların tercihi yeşil renk. bu rengi tercih eden hanımlar genelde bir iyilik meleği kıvamında herkeze yardım etmek isteyen hayata negatif bakmayıp kötü bir olay olsa bile vardır bi hayır diyebilen hanımlarmış.

Screenshot_2

7- Mor Renk İç çamaşırı Tercih Eden Kadınlar

Yine yapılan anketlere göre Mor renk iç çamaşırı tercih eden kadınlar hassas ve kırılgan bir yapıya sahip oluyormuş.

Screenshot_3Beğendin mi? arkadaşlarınla paylaş!

689
3 paylaşım, 3 points