İNCİR VE ZEYTİNYAĞI MUCİZESİ İKİSİ BİRLEŞİNCE


8
8 shares, 8 points

Zeytinyağında bekletilmiş 2 kuru inciri sabah kahvaltıda yerseniz öksürük ve astıma iyi gelir. Bu kürün en az 6 ay boyunca uygulamalısınız.

İNCİR VE ZEYTİNYAĞI MUCİZESİ İKİSİ BİRLEŞİNCE


Zeytinyağında bekletilmiş 2 kuru inciri sabah kahvaltıda yerseniz öksürük ve astıma iyi gelir. Bu kürün en az 6 ay boyunca uygulamalısınız.Zeytinyağı ve incir erkeklerde sperm arttırıcı etkisiyle de bilinir. Kadınlarda da doğurganlığı arttırdığı söylenmektedir. Zeytinyağı ve incir erkeklerde sperm arttırıcı etkisiyle de bilinir. Kadınlarda da doğurganlığı arttırdığı söylenmektedir.

Zeytinyağı ve incir kürü nasıl hazırlanır? 2 adet kuru inciri 1 gün öncesinden saf zeytinyağının içine koyun ve bekletin. Tüketmeden hemen önce çıkarmanızda fayda var. Kuru İncir zeytinyağı kürü, pek çok derde deva türden bir kür.

Astım, alerjik astım ve öksürük şikayetleri için doğal tedavi yöntemlerinin en etkilisidir. 6 ay süresince hiç arar vermeden kullanılması gerekmektedir. Akciğer hastalıkları dışında, erkeklerde sperm arttırıcı özelliği mevcut. Sadece erkeklerde değil kadınlarda da doğurganlığı artırıcı özellği vardır.

 

 


Beğendin mi? arkadaşlarınla paylaş!

993
8 paylaşım, 8 points