İşte benim stilimden ayrıldı Gerçek nedeni şok etti


6
6 shares, 6 points

Nur Yerlitaş İşte Benim Stilim'den ayrılıyor mu sorusu sosyal medyada patladı

İşte benim stilimden ayrıldı Gerçek nedeni şok etti


Nur Yerlitaş İşte Benim Stilim'den ayrılıyor mu sorusu sosyal medyada patladı. Nur yerlitaş'ın ayrılma sebebi başta Öykü Serter olarak gösterildi ama gerçek ortaya çıktı.
 

İşte Benim Stilim'de Nur Yerlitaş bombası! Nur Yerlitaş İşte Benim Stilim'den ayrılıyor mu? Peki ayrılma gerekçesi ne soruları sosyal medyada günün konusu oldu. Yakın dostu Oya Aydoğan ayrılığı programında doğruladı. Peki İşte Benim Stilim'den ayrılma sebebi Öykü Serter mi? Ayrılığın gerçek gerekçesini Acun Medya açıkladı.

Söylemezsem Olmaz programının yorumcusu Oya Aydoğan, Yerlitaş'ın asıl ayrılık nedenini açıkladı.

NUR YERLİTAŞ AYRILIK SEBEBİ NE? 'Bu olayı duyunca Nur ile konuştuk. Dün akşam telefon açtım' diyen Aydoğan, 'O da ayrılacağı için biraz üzütünlü ama çoğunlukla sıhhatini bahane ediyor yani sıhhatinin çok kötü olduğunu, uzun süre çalışma saatlerine ayak uydurmadığını söylüyor.

Nur'un sağlığı iyi değil, olması gereken ameliyatları var. Tabi bunlar Nur'un bana anlattıkları. Ama mutlaka dibinde başka bir anlaşmazlık vardır' şeklinde konuştu. Oya Aydoğan, Yerlitaş'ın pazar günü gerçekleşek final çekiminde de olacağını belirterek, sonrasında ise programla yollarını kesin olarak ayıracağını söyledi.

1,5 yıldır İşte Benim Stilim programıda jüri üyeliğimizi yapan Sayın Nur Yerlitaş’la çok yoğun bir tempoda çalışmaktayız. Kendisi her zaman gerek renkli kişiliği gerek işine olan bağlılığı ve duayyen moda bilgisiyle programımızı sırtlamış ve başarısında çok büyük katkıda bulunmuştur.

İşte Benim Stilim All Star’ın 25 Aralık Cuma büyük finali ardından Sayın Nur Yerlitaş ile karşılıklı anlaşarak kendisini kısa bir süre tatile gönderiyoruz. Ancak dilediği zaman kapılarımız kendisine hem İşte Benim Stilim hem de yapacağımız diğer projelerimiz için sonuna kadar açıktır.Kısa ayrılığımız tamamen dostane duygular karşılıklı saygı ve sevgi ile gerçekleşmiştir. Aynı şekilde yine programıza büyük katkı ve emekte bulunan jüri üyemiz Sayın Kemal Doğulu ile de bir süreliğine ayrılıyoruz. Her ikisine de teşekkürlerimizi bir borç bilir ve her daim ailemizin birer ferdi olduklarını saygı ile bildiririz.

 


Beğendin mi? arkadaşlarınla paylaş!

49
6 paylaşım, 6 points