Kızını Jimnastiğe Gönderdiği İçin Tenkit edilen Sedat Peker: Sahiden Sizi Anlayamıyorum


2
2 shares, 2 points

Sedat Peker, 4 yaşında olan kızını jimnastiğe gönderdiği için yapılan tenkitlere reaksiyon göstererek "O yorumları yazanları harbiden anlayamıyorum. Sedat Peker kimdir.

Kızını Jimnastiğe Gönderdiği İçin Tenkit edilen Sedat Peker: Sahiden Sizi Anlayamıyorum


Sedat Peker: Sahiden Sizi Anlayamıyorum
Sedat Peker, 4 yaşında olan kızını jimnastiğe gönderdiği için yapılan tenkitlere reaksiyon göstererek "O yorumları yazanları harbiden anlayamıyorum. Nasıl bir sapıksınız, nasıl bir manyaksınız?" diye konuştu.
Sedat Peker, bir gün evvel Twitter'dan yaptığı izahta iftar programına gitmek yerine kızının jimnastik kursuna gittiğini söylemişti. Kızını jimnastiğe gönderdiği için tenkitlere maruz kalan Peker, "O yorumları yazanları gerçekten anlayamıyorum. Nasıl bir sapıksınız, nasıl bir manyaksınız? Siz nasıl sözde birer dindarsınız" dedi.
Sedat Peker, sosyal medya hesabından 4 yaşındaki kızının jimnastik gösterisine ait bir paylaşım yaptı. Peker'in paylaşımına çok sayıda yorum geldi. Bu yorumlarda, Peker'i kızını jimnastik kursuna gönderdiği için tenkit edenler de vardı. Peker, kendisini tenkit edenlere, yaptığı sert izahla cevap verdi. Peker, izahında şu ifadeleri kullandı:

"SİZ NASIL SÖZDE BİRER DİNDARSINIZ"
"Bir evvelki gün yaptığım paylaşımda kızımın jimnastik gösterisinin, iftar saatine eşit geldiği için orucumu hurma ve suyla açmak zorunda kaldım demiştim. Bir takım insanlar bu vaziyetten dolayı benim dini inancımı sorgulamış ve bu istikamette açıklar yazmışlar. 4 yaşında bir kız çocuğunun jimnastik sporunu yapması onun gelecekteki sıhhati açısından çok ehemmiyetlidir. Bu yüzden kızımı jimnastiğe gönderiyorum. Babalar kızlarının ilk aşkı olduğu için kızımı tabi ki jimnastik gösterisinde yalnız bırakmadım. O yorumları yazanları gerçekten anlayamıyorum. Nasıl bir sapıksınız, nasıl bir manyaksınız? Siz nasıl sözde birer dindarsınız."


Beğendin mi? arkadaşlarınla paylaş!

36
2 paylaşım, 2 points