Reyting patlaması yaşandı bu kareler sosyal medyayı sallıyor


3
3 shares, 3 points

Kiralık Aşk dizisinde Ömer karakterine hayat veren Barış Arduçun dün akşam yayınlanan bölümdeki üstsüz görüntüsü sosyal medyada olay oldu

Reyting patlaması yaşandı bu kareler sosyal medyayı sallıyor


Kiralık Aşk dizisinde Ömer karakterine hayat veren Barış Arduçun dün akşam yayınlanan bölümdeki üstsüz görüntüsü sosyal medyada olay oldu

Aynı sahnede vücuduna oldukça fazla miktarda yağ sürüldüğü görülen Arduç'un bu görüntüsüne sosyal medya kullanıcıları "Neden bu kadar yağ sürmüşler, sanki güreşlere katılacak", "Kırkpınar'a çağıralım da boşa gitmesin" gibi yorumlar yaptılar.

Star tv ekranlarının yeni dizisi kiralık Aşk kadrosu ile göz dolduruyor dizinin oyuncularından Ömer karakterini canlandıran Barış Arduç kimdir?

Barış Arduç 9 Ekim 1987 tarihinde doğmuştur.

Barış fotomodellik ve dublaj sanatçılığı yaptı, aynı zamanda Yüzme, futbol ve dalgıçlık sporları ile ilgilenmektedir.

Paramparça klibinde oynadıktan sonra dizilerde rol almaya başlamıştır.

Dinle Sevgili, küçük Hanımefendi, Pis Yedili gibi dizilerde oynadıktan sonra , Benim İçin Üzülme dizisinde Ahmet karakterini canlandırdı.

Uzun zamandır birlikte olan Gupse Özay ve Barış Arduç'un aşkı 'Deliha' filminde başlamıştı.

Barış Arduç, ilk sinema filmi 'Deliha'nın ardından adını geniş kitlelere duyurdu ve kısa sürede genç kızların sevgilisi oldu.Barış Arduç Elçin Sangu aşk mı yaşıyor? Gupse Özay neden evi terk etti!

Son yılların en çok beğenilen isimlerinden biri olan Barış Arduç, geçtiğimiz günlerde kız arkadaşı Gupse Özay'dan ayrıldı. Uzun zamandır Gupse Özay ile birlikte olan Barış Arduç, bu durum nedeniyle herkesi şaşırttı.

 

Gupse Özay ile uzun yıllardır aşk yaşayan Barış Arduç'un, Elçin Sangu ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Bu durum nedeniyle de bir çok kişi, çıkan haberlere inanmış ve Gupse Özay'a baskı yapmıştı. Altın Kelebek ödüllerinde Elçin Sangu ile geceye katılan Barış Arduç'un bu sebepten dolayı Gupse Özay ile ayrıldığı iddia ediliyor. Söz konusu durumla alakalı olarak bir açıklama yapmayan Elçin Sangu ve Barış Arduç'un da bu süre içerisinde dizi çekimlerine devam ettiği kaydedildi.

 

Uzun zamandır Barış Arduç ile birlikte olan Gupse Özay'ın ise şimdilerde Etiler'e taşındığı ve bu sebepten dolayı da artık Barış Arduç ile görüşmediği ifade edildi. Gecelerde bile gözükmeyen Gupse Özay'ın bu ani ayrılıktan dolayı psikolojisinin bozulduğu ifade edildi. Gupse Özay'ın yeni evinden dışarı bile çıkmadığı ve ailesinden yardım aldığı iddia ediliyor.

 


Beğendin mi? arkadaşlarınla paylaş!

680
3 paylaşım, 3 points