ŞAPKA İLE KUSURSUZ GÖRÜNMEK İÇİN KOMBİN ÖNERİLERİ


5
5 shares, 5 points

Şapka asla modası geçmeyecek bir aksesuar, herhangi bir ruh halinde olsun, her mevsim, her gün giyebilir.

ŞAPKA İLE KUSURSUZ GÖRÜNMEK İÇİN KOMBİN ÖNERİLERİ


Şapka asla modası geçmeyecek bir aksesuar, herhangi bir ruh halinde olsun, her mevsim, her gün giyebilir. Her zaman sizin beğeninize uygun bir şapka bulabilirsiniz.  Şapkalar sadece  soğuk aylar boyunca sıcak tutmak için değil, aynı zamanda yazda olsa bizim daha elegan durmamız için de kullanılabilir. Bahar ve yazın güneşten kendinizi korumak için şapka kullanabilirsiniz. Ve bir şapka fanı değilseniz hala satın almak için karar vermeye çalışıyorsanız, size en doğru kararı verdirmek için bir kaç dakikanızı ayırın. Herhangi bir şekli de olsa mutlaka dolabımızda bir şapka olmalı. Çünkü bu sezon bere, kürk, örme şapkalar, türban ve daha çarpıcı şapka stilleri görmek durumunda kalacağız. Şapka modellerine bir bakalım;

 

KÜRK ŞAPKA: Sıcak ve kadınsı duran bu deneyime neden şans vermiyorsunuz? 60’lı yıllardan esinlenerek yapılan ve bazı Retro dokunuşları olan kürk şapkalar anlamlı hacimli ve etkileyici görüntüleriyle gündeme geldi. Badgley Mischka, Rebecca Minkoff ve Crosby Derek Lam koleksiyonları daha çok bu şapkalarla dolu. Buna ek olarak, Missoni tarafından sunulan ilginç formlar ve parlak turuncu sarı tonları oldukça şahane gözüküyorlar.

 

ÖRME ŞAPKALAR: Önümüzdeki sezon için tekrar tekrar gözler önüne geliyorlar. Farklı renk tonları ve büyük bir çeşitliliği olacak. Bu şapkaların gerçekten bayanların ve moda tasarımcılarının favori listelerinde yerleri vardır. Yüzün oval şekle sahip olanlar, örme şapkaları her türlü takabilirsiniz.

 

BERELER: Kesinlikle soğuk mevsimlerde seni korumak için mükemmel bir şapka tarzı değil, onların ana işlevi kıyafetleri daha estetik ve zarif hale getirmek. Özellikle popülerleri leopar desenli olanları.

 

CAPS: Başlangıçta daha çok erkek stili gibi görünen bu parçalar aslında daha çok kadınsı gibi gözüküyor. Seçenekleri oldukça çok olduğu için istediğiniz modeli bulamamanız çok zordur.

 

TÜRBAN: Doğudan esinlenerek oluşturulan bu tasarımlar kışın size gizemli bir hava katacak. Manish Arora, Tsumori Chisato ve Tracy Reese ilham alın.

 

ASİMETRİK ŞAPKA: Asimetri, bir kadının gardrobunda hemen hemen tüm kıyafetlerde yerini almayı başarmış başka bir moda trendi. Şimdi bu moda şapkalara da yansıdı.

 

Ve bunların yanında daha retro ve kadınsı şapkalar takarak kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz.


Beğendin mi? arkadaşlarınla paylaş!

151
5 paylaşım, 5 points