ŞIK UZUN TULUM KOMBİNLERİ


3
3 shares, 3 points

Pek çok ünlü onları dolaplarının bir parçası yaptı bile. Keira Knightley bakarsak onun kot tulumu benzersiz ve şık görünüyor.

ŞIK UZUN TULUM KOMBİNLERİ


Pek çok ünlü onları dolaplarının bir parçası yaptı bile. Keira Knightley bakarsak onun kot tulumu benzersiz ve şık görünüyor. Tulumlar son zamanlarda tekrar moda haline geliyor. Bunu bilmek çok şaşırtıcı. Bizler bu parçanın dönüşünün ne zaman olacağı hakkında hiç birşey bilmiyorduk ve merak ediyorduk. Sonunda oldu. Eğer 1990 yılında giyilmiş kıyafetler buysa, o zaman şunu düşünürüm, onların gerçekten çok güzel stilleri varmış gibi görünüyor. Alışveriş merkezleri olsun, mağazalar olsun ekranlarda tulumu görmek istiyoruz. Tulum modasına hoşgeldin deme zamanı. 

Ama her kadın her tulumu giyemez, hangi tulumu giyeceğini bilmek önemlidir. Tulum tarzlarına bir göz atalım;

 

Denim: Tulumun en yaygın ve en kolay tipi denim olanlarıdır. Onlar gerçek hayatta sokak stilini göstermek için mükemmel parçalar. Bu kıyafetin şık görünmesini istiyorsanız bir eldiven gibi oturan tulum seçin. Denim tulumun altına kazak bluz gibi şeyler giyilebilir.

 

Deri: Eğer tulumda rock havasına bürünmüş bir yol arıyorsanız, neden deri denemiyorsunuz? Bunlar sizi çekici göstermek için başka bir yoldur. İster inanın ister inanmayın, deri tulum çok şık. Tüm yıl boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

 

Düz Beyaz: Beyaz yazın nihai rengi ve bu yaz eğlenceli, şık ve illa ki beyaz giymenin eşsiz yollarını arıyorsanız, düz beyaz tulum giyebilirsiniz. Yaz için istediğiniz herhangi bir şekilde giymeyi, tek renkli bir görünüm oluşturmayı veya güzel, parlak bir gömlek üzerine giymeyi düşünebilirsiniz. Bu yaz farklı görünmek için basit ama şık parçalar seçmek isterseniz bunlardan biri tulum olabilir.

 

Baskılı: Öte yandan, siz kıyafet üzerinde eğlenceli ve sevimli detaylar isterseniz, baskılı tulum giyebilirsiniz. Çiçekli ve tropikal tulumlar zaten trendler arasında. Eğer altında sade düz bir renk varsa baskılı tulum tam buna göre. 

 

 


Beğendin mi? arkadaşlarınla paylaş!

206
3 paylaşım, 3 points