Stiletto Ayakkabı Kombinleri


9
9 shares, 9 points

Modaya uyarak bir adım önde stillerini göstermek isteyenler için alışverişin tam zamanı

Stiletto Ayakkabı Kombinleri


Modaya uyarak bir adım önde stillerini göstermek isteyenler için alışverişin tam zamanı! Günümüzde İvana Sert Ayakkabısı olarak da bildiğimiz ve severek tercih ettihimiz hiç modası eskimeyecek ayakkabılardan birisidir.Cıvıl cıvıl renkleri şık ve zarif duruşu biz kadınları cezbeder ve almadan yapamayız.

Stiletto tarzı ayakkabılar uzun zamandır moda açısından en bilinen ve moda sektöründe yükselen stil ayakkabılardan biridir. Bugünden sonra  asla modası geçmeyecek ayakkabılar olduğunu düşünüyorum. Bu tip ayakkabılar genellikle tüm geleneksel ve şık şekillere sahip büyüleyici ve şık görüntüdeler. Onlar bambaşka renk tonları ve görmeye alışık olduğumuz genel tasarımları taşırlar. Yine, görünüyor ki küçük topuklu ve düz tabanlılarıda mevcuttur. Bazı örnekleri için şu mağazalara göz atabilirsiniz; Christian Dior, Dolce & Gabbana, Saint Laurent ve Moschino. Ama daha birçok mağaza seçenek arasına girecek gibi gözüküyor. Her kadın bunları mutlaka bir yerde giymek isteyecektir. Fakat bazıları için oldukça rahatsız edici olarak düşünülebilir. Bu yılda övgüleri hakeden modalar gözler önüne çıkıyor. Ayaklarımızda gerçekten zarif ve şık gözüküyor. Stiletto topuklu ayakkabı ondokuzuncu yüzyılına doğru başlar ve yıllar ilerledikçe farklı tasarımcılar tarafından çoğaltılır.

Tonlarca ayakkabı tasarımı çıktı. Hepsi birbirinden şahane bazıları gerçekten giyilmeyecek kadar garip, ama ne olursa olsun stilettolar zarif ve şık yapıları ile gözdelerimiz arasında yer almayı başarıyor. Ve vazgeçilmez bir parçamız olmaya başladı bile. Şimdiden her bayan ayakkabı dolabından bir adet stiletto bulundurmaya başladı. Tabi bu sadece bir adetle kalacağa benzemiyor. Beyaz stilettolar çok farklı bir hava katıyor.

Dediğim gibi eğer yüksek topuklu zarif ama yinede dikkat çeken bir ayakabbı baktıysanız , o zaman stiletto ayakkabılar sizin için en iyi seçimdir. Kelimenin tam anlamıyla her sezon onları giymek ve herhangi bir kıyafetin kesinlikle şık görünmesini sağlayabilir. Ben siyah ya da beyaz sadeliği seviyorum ama dokulu olanı da giymeyi unutmayın. Özellikle eğer tepeden tırnağa tek bir renk giyiyorsanız. Parlak ayakkabılar, basit bir kıyafet için oldukça uygundur. Turuncu veya mercan ayakkabı renkleri iyi alternatiflerdir ve aynı renk aksesuarlar ile birçok kıyafetinizi şık yapacak. Bu ayakkabılar bir pantolon içinde oldukça uygun.  Şimdi birkaç dokuda, renkte, modelde stiletto ayakkabılara bakalım, şimdiden gözlerimizi onlardan alamayacağız. Stilettoya hoşgeldin diyoruz.


Beğendin mi? arkadaşlarınla paylaş!

455
9 paylaşım, 9 points