Hot

Sümeyye Erdoğan Evlendi, Peki Gelinliğini Kim Tasarladı ?


401
18 shares, 609 points

Hatırlarsınız ki Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan Cumartesi günü hayatını Selçuk Bayraktar ile birleştirmişti.

 

Sümeyye Erdoğan Evlendi, Peki Gelinliğini Kim Tasarladı ?Sümeyye Erdoğan Evlendi, Peki Gelinliğini Kim Tasarladı ?

 

Hatırlarsınız ki Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan Cumartesi günü hayatını Selçuk Bayraktar ile birleştirmişti. 

Sümeyye Erdoğan altı tafta üstü dore ve lama işleme detaylı sade bir gelinlik giydi. Gelin çiçeğinde de Sümeyye Erdoğan’ın tercihi sade beyaz bir buketten yana oldu.

GELİNLİĞİN TASARIMCISI KİM?

Sümeyye Erdoğan’ın gelinliğinin tasarımcısına ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı. Ancak akıllara ilk gelen isim Emine Erdoğan’ın modacısı Tanju Babacan oldu. Sümeyye Erdoğan’ın gelinliğini tamamladığı türbanındaki tarz Emine Erdoğan’ın başörtü tercihlerine oldukça yakındı. Benzerlik Sümeyye Erdoğan’ın gelinliğini Tanju Babacan mı tasarladı sorularını getirdi.

TANJU BABACAN KİMDİR ?

Emine Erdoğan’ın modacısı Tanju Babacan, daha çok ‘kırmızı sakallı modacı’ olarak biliniyor. Almanya Roth doğumlu olan Tanju Babacan, Abhaz kökenli bir ailenin üyesi. 28 Eylül 1968 yılında doğduğu Almanya’da 7 yaşına kadar yaşadıktan sonra eğitim hayatına İstanbul’da başlamak üzere Türkiye’ye temelli dönüş yaptı. Lise yıllarında çizim yeteneğinin keşfedilmesi üzerine dönemin en önemli okullarından Mediha Yener Stilistlik ve Modelistlik Okulu’nda eğitim aldı. 12 Mart 2013 tarihinde kurduğu kurduğu “RED BEARD by Tanju Babacan” markasıyla adını duyurdu.

 

 

 

 


Beğendin mi? arkadaşlarınla paylaş!

528
29 paylaşım, 525 points