Yüz Şeklin Oval mi?


7
7 shares, 7 points

Oval Yüz şekline mi sahipsin? O zaman doğru yerdesin.

Yüz Şeklin Oval mi?


 Oval Yüz şekline mi sahipsin? O zaman doğru yerdesin. Peki bilmiyor musun? O halde önce bu yazımızı okumalı ve yüz şeklini keşfetmelisin. Çünkü öğrenmek isteyeceğin tüm makyaj gözlük ve saç önerileri öncelikle bu yoldan geçiyor.

O halde bu adımı atlattıktan sonra test neticesinde yüzünün şeklini keşfettiysen sen de bize katıl ve bu tüyoları bir kenara yaz.

Öncelikle bu yazıda Oval yüze ait bir takım seçici özellikleri göreceksin ama Charlize Theron’un da neden bu kadar güzel olduğuna dair yeniden cevap bulacaksın.  Oval yüz eğer bir yarışma olsaydı muhtemelen dünyanın en şanslı  yüz tipi seçilebilirdi. En diplomatik yüz tipi, her saç kesimine gider. Kuaförden mutsuz çıkan bir oval yüz tanımak zor.

Yüz tipinde aşırı öne çıkan hatlar olmadığı için en kısa kesimden en uzun kesime kadar her saç modeli yakışır siz güzel oval yüzlülere. Yumuşak çizgisini öne çıkaran her kesim 1 numara seçilebilir. Şanslılar sizi!

Hangi Gözlük Tipi ?

Gözlük seçmeye gittiğinizde tüm sırayı tek tek denemenize ya da çerçeve seçiminde deneme yanılmayla size öneride bulunmaya çalışan kişiyle vakit kaybetmenize gerek yok. Öncelikle uzuuun bir listeyi pat diye eleyebiliriz.

O güzel yüzünüzü kapatacak kalın çerçeveli, iri şekilli gözlüklerden uzak durun. Köşeli, daha küçük modeller daha uygun olacaktır.

Makyaj-kontür

Makyaja gelince, doğru adımlarla yüzündeki o güzelliği doruklara çıkarabilirsin. Işık bizim en büyük silahımız. Onu en iyi şekilde kullanmak da elinde fondöten ve fırça olan her kızın 1 numaralı görevi. görevi kötüye kullanmamak gerekir.

O yüzden bu küçük ayrıntılara önem verdiğinizde sonuç WOW dedirtebilir.

Yüzünüzün kemik yapısını baz alarak ve bu kemik yapısını ört pas etmeye çalışmadan makyaj yapmak gerekir. Elmacık kemikleri altına cildinizin bir ton koyusu, ve burun çevresindeki üçgen bölgeye ve çeneye de aydınlatıcı açık tonlarda baz sürerek makyajımızın temelini oluşturabilirsiniz. Gerisi detay.

Yüzümüzü iyi tanırsak doğru adımları uygularsak daha da güzel görünmek mümkün. Düğünden önce bunları sakın unutmayın, bir kenara yazın.

 


Beğendin mi? arkadaşlarınla paylaş!

942
7 paylaşım, 7 points